POLEP PENÁLU

Vítám Vás u dalšího příspěvku, měla jsem pro Vás připraveného něco jiného, ale občas se nezadaří a musí se vymyslet plán B. V Tedi jsem pořídila tyto krásné penály a jelikož mám okolo sebe celkem dost dětí, rozhodla jsem se jim udělat radost. Zda máte děti větší, mohou tvořit s Vámi. Můžete hodně kouzlit s barvami a motivy. Já se rozhodla, že zkusím využít zbytky fólií, které jsem měla doma. 

Co budeme potřebovat:

plotr

fólie

přenosová fólie

– penály, taštičky

Jako motiv jsem si zvolila jméno a co má daná osoba ráda. Zde můžete hodně kouzlit a kombinovat. 😊Otevřela jsem si Silhouette studio a nahrála můj design. Pro jistotu jsem si přeměřila text a obrázky, aby se mi to na penály vešlo. Lišila se mi tloušťka materiálu, tak jsem musela předělávat nastavení. 

Jakmile jsem vše vyřezala, vrhla jsem se na separaci přebytečného materiálu. Přenosovou fólii jsem aplikovala, ale pozor, na třpytivou fólii jsem musela použít strong fólii. Tak jeden takový tip, ať s tím pak nebojujete. 😉

Jako první jsem na polepení umístila jména. Přišlo mi nejvhodnější je dát na střed a okolo ostatní vyřezané motivy, sami si ale umístěte, jak se Vám líbí. Vždy mi polepy zbyly i na druhou stranu, tak jsem toho vyžila. Fólii jsem lepila pouze z vnější strany penálů. 

Jak se Vám toto vylepšení líbí?

Klára