DEKORACE do pokojíčku

Autor příspěvku: Pája alias Betty and Co.

Materiál týdne: Tabulová fólie, bílá fólie na fixy, samolepící vinylová fólie

Pája bydlí v domě, který má celý zařízení v Nordic stylu. Je to velmi vkusné a doladěné do nejmenšího detailu. Do soutěže tedy bylo jasné, že výsledek bude black and white 🙂

Rozhodla se vyzdobit dětský koutek svému synovi. A to pomocí černé tabulové fólie, kterou jsme řezali do tvaru hor a bílé tabulové fólie na fixy, která je ve tvaru zasněžených vrcholků hor 🙂 K tomu jsme ještě pomocí černého vinylu doladily stoleček, na kterém vznikla horská silnice, eskymáci, stromy, medvědi atd.

Potřebovali jsme:

Nejdříve jsme se s Pájou usnesly, jak to bude celé vypadat. Tedy dostala jsem od Páji originál nákres, podle kterého jsem vše připravila v Silhouette Studiu

Obrázky a silnici jsem ji vyřezala z černého matného vinylu. Ten pak lepila na dřevěný stolek. Více o řezání vinylu se můžete dočíst třeba zde.

Hory jsou z černé tabulové fólie. Je hrubší než vinyl, ale krásně se řeže. Je samolepící a velmi dobře se aplikuje. Na ní pak můžete psát či kreslit obyčejnými křídami nebo lépe tekutou křídou, které je vlastně jako fixa, jen je vodou umyvatelná. Prodává se v různých tloušťkách.

Sníh na vrcholcích hor je z bílé lesklé fólie, vhodné pro popis stíratelnými fixami pro bílé tabule.

Tabulová fólie a lesklá fólie na fixy se lehce aplikuje i bez přenosové fólie. 

No co říkáte výsledku? Líbí se vám? 

Prohlédněte si více fotek u Páji na blogu a soutěžte! Až do 14.5. můžete vyhrát stejnou samolepku, kterou navrhla Pája pro svého prcka. 

Stačí:

*stát se fanouškem stránky CUT blog

*odpovědět na soutěžní otázku: „Jak byste si s těmito materiály poradili vy? Je něco co byste si z nich (nebo alespoň z jednoho z nich) rádi vyrobili?“

Vaše odpovědi mi pište buď tady do komentáře nebo na facebook pod příspěvek tady. Díky za inspiraci!

2 thoughts on “DEKORACE do pokojíčku

  1. Vytvořili bychom dekorace na domácí kuchyňku pro malou, kterou chystáme vytvořit.

  2. Jako vášniví cestovalé a turisti už máme v ložnici mapu světa na zdi právě z této fólie. Před 4 měsíci se nám narodil syn. Zatím je s námi v ložnici ale postupně se mu snažíme zařídit pokojíček. Tato samolepka je opravdu krásna a tematicky by se nám do pokojíčku hodila. Děkuji za krásné strany plné inspiraci.

Comments are closed.