PAPÍROVÉ PŘÁNÍ

Víte, co se blíží za den? Den Matek. 🌺😊To je ideální čas něco tvořit. Každý máme osobu, na které nám záleží, tak si vyrobíme papírové přání. Nemusí být nutně ke Dni matek, ale můžete si ho udělat pro jakoukoliv příležitost. Narozeniny, svátky, či jen tak pro radost. Dále můžete zvolit jakékoliv barevné varianty. 

Co budeme potřebovat?
plotr
– papír
– lepidlo

Začneme výběrem papíru, doporučuji se silnější gramáží. Zkoušela jsem i slabší, ale hodně se mi to trhalo. Připravila jsem si několik barevných variant a pak jsem jen ladila ty, které se k sobě hodí nejvíce. Motiv mám jednoduchý, zároveň ale i zajímavý. Takové doporučení – vnitřní výřezy květin jsem upravila, aby nebyly do špičky, ale kulaté. Řezalo se to pak lépe.😉

Barevný papír jsem si přilepila páskou, aby se při řezu nepohnul. Připravený motiv jsem nahrála do Sillhouette studia. Využila jsem možnost prvotního testu, aby se síla řezu vyzkoušela.
Následně si jen připravím a řežu. Papíry vyměním dle potřeby. 

Vyřezané slepím k sobě, snažila jsem se trefit na střed. Použila jsem tuhé lepidlo a mohu potvrdit, že drží. Část, na které jsou květiny jsem přehnula a taktéž přilepila. 
Původně jsem měla v plánu text vyříznout a nalepit. Když jsem to ale vyzkoušela, zjistila jsem, že to je velmi špatný nápad. Při přenesení textu se mi to totiž potrhalo. Ale z chyb se člověk učí. 🙂 Zvolila jsem tedy ručně psaný vzkaz. 

K přání jsem doplnila květiny a mám ideální dárek ke Dni matek. 😊

Co říkáte na tuhle inspiraci? 

Klára