POLEP LAHVE

V Tedi jsem ulovila plastové lahve s kulatým brčkem za 50,- a tak mě napadlo, že je to ideální na polep. Jakému dítěti by se nelíbilo pít z tak zábavné lahve? Připočtěte si k tomu polep a radost je na světě.😊🦕

Co budeme potřebovat?
plotr
barevné fólie
přenosová fólie
– lahve

Začala jsem výběrem motivu, jelikož u nás v rodině letí dinosauři, měla jsem hned jasno. Úplnou náhodou jsem nalezla pro chlapeckou lahev vhodnou fólii, která má úplně stejný odstín, tak jsem byla ráda. Polep jsem chtěla hezký, hravý a hlavně barevný, jelikož to mám pro děti.😊

Prvním krokem jsem si zvolila barevné možnosti.  Trošku času to zabralo. Nechtěla jsem to nakonec barvami přeplácat, tak jsem se držela pouze dvoubarevných možností.

Nebylo zapotřebí ani velké kusy fólie, stačilo jen od každé barvy kus. Takže je to i ideální možnost řezat ze zbytků. Motivy jsem si vyskládala v programu Silhouette a pak jen řezala. Toto jsem opakovala ve všech barvách. 

Dalším krokem, jak jistě už víte, bude separace. Následně můžeme připravenou přenosovou fólii aplikovat a nakonec přeneseme na lahve.

A máme hotovo! Zbylé dinosaury věnuji dětem. 😊

Klára